Home

Home

Kolekce Home nabízí stolní sklo, vázy, dekantéry a mísy, které propůjčí jakémukoliv prostoru jednoduchou krásu domova. Produkty kolekce Home mohou být navíc kombinované různými způsoby a v těchto konstelacích se perfektně vyjímají na jakékoliv slavnostní příležitosti.

Pralines - NEW

Nová kolekce Praline se nechala inspirovat estetikou čerstvě otevřené bonboniéry, a tyto delikátní pochoutky nabízíme v sedmi verzích – stačí si jen vybrat tu pravou pro vás. Skleničky doslova do dlaně jsme navrhli na základě nejnovějších trendů v umění výroby koktejlů: Champagne miska, Prosecco, Mini destiláty, a likérka, a verze Martini Espresso a Coupe mají navíc zvláštní zbarvení. Dejte si například třešeň, kokos, pistácii...

Moderní kolekce

Moderní kolekce nabízí klasické sety, které mohou být vzájemně kombinovány s dalšími sklenicemi či poháry Crystalex, což sjednotí prostírání a stolu dodá tu pravou eleganci pro jakoukoliv událost či posezení. Moderní výrobní procesy dodávají našim sklenicím na víno vyšší brilantnost a odolnost.

Sety na vodu

Voda je nad zlato, a my jsme se rozhodli ji poctít sety na servírování, které by této životadárné tekutině daly náležitě vyniknout ve vší její kráse a eleganci. Zároveň tímto způsobem poukazujeme na potřebu užívání pohárů na vícero použití, čímž napomáháme udržitelné budoucnosti pro nás i pro budoucí generace.

Stemless

Stemless

Dopřejte svému stolu doušek elegance s versatilní kolekcí stemless, která navazuje na nejnovější trendy v podávání vína, piva, či šumivých nápojů. Můžete se spolehnout, že ani při těch nejdivočejších oslavách se tyto jedinečné sklenice lehce nezvrhnou. Sklenice ze sady stemless lze dobře mýt v myčce a vejdou se do téměř jakékoliv kuchyňské police.

Karafy a džbány

Karafy a džbány z kolekce Home vypadají skvěle s dalšími sklenicemi z této kolekce. Avšak každý z těchto jedinečných kousků je sám o sobě uměleckým předmětem. Nabízíme jak tradiční, tak moderní tvary, které lze i dále dekorovat.

Karafy a džbány
Vázy

Vázy

Krása spočívá v jednoduchosti, a křišťálové vázy Crystalex dají vyniknout jakékoliv kytici či květině. Občas stačí málo, a krása je na světě.

Odlivky

Odlivky potěší kohokoliv, kdo se rád napije dobrého pití z dobrých sklenic. Mezi naše klasické modely patří Ideal, Barline, Club a Gina, ale v Crystalexu nikdy nepřestáváme inovovat, a tak našim zákazníkům nabízíme i zbrusu nové série Tulipa, Xtra a Giselle. Dále nabízíme naše tradiční série Amoroso či Sandra, které lze jednoduše kombinovat s dalšími sety od nás.

Odlivky

Líbí se Vám
naše produkty?

Přejít do e-shopu