Home

Home

Kolekce Home nabízí stolní sklo, vázy, dekantéry a mísy, které podtrhnou jednoduchou krásu každého domova. Jednotlivé produkty se dají hezky zkombinovat na několik způsobů, proto se skvěle přizpůsobí každodennímu životu i slavnostním událostem.

Serious Gentleman

Vážený džentlmen nemusí pít často, ale když už, tak má vždy vytříbený vkus – protřepat, nemíchat; s ledem či sodou pro ten správný říz. Kolekce whiskovek a koňakových sklenic Serious Gentleman mu tak určitě padne hned do noty. Jejich tradiční řez otevře novou kapitolu u těch, kdo v životě dovedou ocenit kvalitu.

Peony

Kolekce Peony je jako malá skleněná zahrada. Design kalíšků s oblými tvary připomíná květ sladké pivoňky, jehož poetickou noblesu umocňuje tenká stopka. A aby celý záhon kouzelných květin byl opravdu rozmanitý, v celé edici naleznete skleničky na šumivé i tiché víno, pivo, ale i nealko nápoje.

Magnolia NEW

Sada byla navržena na základě klasického souboru Diana, který Crystalex vyrábí již od roku 1979, avšak tento výrobní proces používá zcela originální techniku zažehlení kalíšku s tvarovanou nohou. Decentní design a jemné zpracování dává rozvinout chuť každého nápoje, jako květ magnólie otevírající se jarnímu slunci.

Pralines - NEW

Nová kolekce Praline se nechala inspirovat estetikou čerstvě otevřené bonboniéry. Tyto delikátní pochoutky nabízíme v sedmi verzích – stačí si proto jen vybrat tu svou. Skleničky doslova do dlaně jsme navrhli podle nejnovějších trendů v umění výroby koktejlů: Champagne miska, Prosecco, Mini destiláty a likérka. Verze Martini Espresso a Coupe mají navíc zvláštní zbarvení. Dejte si například třešeň, kokos, pistácii...

Moderní kolekce

Moderní kolekce nabízí klasické sety, které mohou být vzájemně kombinovány s dalšími sklenicemi či poháry Crystalex, což sjednotí prostírání a stolu dodá tu pravou eleganci pro jakoukoliv událost či posezení. Moderní výrobní procesy dodávají našim sklenicím na víno vyšší brilantnost a odolnost.

Sety na vodu

Voda je nad zlato, proto jsme se rozhodli poctít její výjimečnost tak, že jsme vytvořili sety na servírování, které umožní životadárné tekutině náležitě vyniknout ve vší její kráse a eleganci. Zároveň takovou kolekcí poukazujeme na potřebu užívání pohárů na vícero použití, což je krok, kterým napomáháme udržitelné budoucnosti pro nás i následující generace.

Stemless

Stemless

Dopřejte svému stolu doušek elegance s versatilní kolekcí stemless, která navazuje na nejnovější trendy v podávání vína, piva, či šumivých nápojů. Můžete se spolehnout, že ani při těch nejdivočejších oslavách se tyto jedinečné sklenice lehce nezvrhnou. Sklenice ze sady stemless lze dobře mýt v myčce a vejdou se do téměř jakékoliv kuchyňské police.

Karafy a džbány

Karafy a džbány z kolekce Home vypadají skvěle s dalšími sklenicemi z této kolekce. Avšak každý z těchto jedinečných kousků je sám o sobě uměleckým předmětem. Nabízíme jak tradiční, tak moderní tvary, které lze i dále dekorovat.

Karafy a džbány

Vázy

V jednoduchosti je krása, což směle potvrzují křišťálové vázy značky Crystalex, které podtrhnou výjimečnost každé kytice i květiny. Jemný a decentní styl jde ruku v ruce s minimalistickým stylem, díky čemuž budou skleněné vázy tím správným kořením každého interiéru.

Odlivky

Odlivky potěší kohokoliv, kdo se rád napije dobrého pití z dobrých sklenic. Mezi naše klasické modely patří Ideal, Barline, Club a Gina, ovšem v Crystalexu nikdy nepřestáváme inovovat, proto našim zákazníkům nabízíme i zbrusu nové série Tulipa, Xtra a Giselle. Dále nechybí ani tradiční série Amoroso či Sandra, které lze jednoduše kombinovat s dalšími sety od nás.

Odlivky

Líbí se Vám
naše produkty?

Přejít do e-shopu
\