Art & Beauty

Art & Beauty

Kolekce Beauty je určena pro jedinečné osoby i zvláštní okamžiky. Každý set je navržen profesionálními umělci se smyslem pro každý detail. Jednotlivé vzory umocní krásu vašeho domova. Kolekce však skvěle poslouží i jako ideální dárek nebo třeba perfektní servis. Díky tomu můžete svým nejbližším dokázat, jak moc si jich vážíte – s Crystalexem je to teď ještě lehčí, neboť všechny produkty kolekce Beauty posíláme v luxusním balení, včetně dárkové kartičky. Vaše zvolené výrobky stačí objednat a o zbytek se postaráme my.

Summer collection

Všechny chutě léta tančí ve svěží kolekci, která originálním způsobem zobrazuje sezónní motivy. Celá edice vyniká hravostí i jednoduchou krásou a díky designu s uměleckou hodnotou náramně podtrhne pravou atmosféru léta.

Spring collection

Rozkvetla pro vás. Nová jarní kolekce byla navržena s úctou a láskou k přírodě, kterou vystihuje v rozmanitých podobách. Okouzlí vás nadčasovými barvami a jemnými dekory, v nichž se snoubí existence drobného hmyzu, léčivých bylin a lučních květin – zkrátka úžasné bohatství naší planety.

Love collection

Hledáte pro svou drahou polovičku ten správný dárek věnovaný přímo od srdce? Přesně pro takové chvíle je přímo stvořená láskyplná kolekce, která dokáže vyjádřit veškeré city i bez slov. V kolekci se snoubí techniky pantografu a sítotisku.

Christmas collection

Nalaďte se na pravou sváteční atmosféru s novou vánoční kolekcí, která svým promyšleným vzhledem náležitě podtrhne výjimečnost nejkrásnějších svátků v roce.

FOREST

FOREST

Sada originálních sklenic na pivo i likér je vyrobená z jedinečně tvrzeného křišťálového skla, které dobře poslouží i v těch nejnáročnějších podmínkách. Zvedněte číše nad hlavu a připijte si společně na zdárný lov!

PRO MUŽE

BURLESQUE - Tak na ex! Sklenice s tímto klasickým motivem burlesky je tím nejlepším způsobem, jak potěšit někoho blízkého. Dárkový set obsahuje čtyři různé krasavice, a každá se náramně dobře vyjímá na zlatavém pozadí plné sklenice oblíbeného piva.

PRO MUŽE
PRO ŽENY

PRO ŽENY

BLONDE - Lyrický motiv inspirovaný nadčasovým uměním Pabla Picassa a Henriho Matisse. Živé barvy prosvítají nápojem, a nabízejí nový pohled na svět okolo. Hra světla dovede být tak krásná!

Svíčky

Rozhodli jsme se vytvořit jedinečnou sérii svíček, které nabízíme ve třech verzích: skořicová Cannal Orange, květinová Pretty Woman, a dřevitá Santal Sensual. Svíce hoří v decentně sprejovaných sklenicích z broušeného křišťálového skla, které dá nejlépe vyniknout jejich kouzelnému svitu. Všechny svíčky série Art & Beauty balíme do jedinečného dárkového balení.

Svíčky
LOVE

LOVE

Pravá láska je čirá jako naleštěný krystal. Ale je také křehká jako sklo, a tak je třeba o ni pečovat. I proto nabízí Crystalex kolekci LOVE, jejíž jedinečné produkty dovedou sdělit pocity, na které slova často nestačí.

Líbí se Vám
naše produkty?

Přejít do e-shopu