Heritage

Heritage

Kolekce Heritage navazuje na prastarou tradici severočeského sklářství, a nabízí to nejlepší z posledních desetiletí sklářské výroby. Tyto jedinečné objekty jsou prověřeny dlouhým užíváním, a jejich ikonické tvarované nohy v sobě snoubí nadčasovou krásu s moderním citem pro design. Od momentu, kdy se poprvé začaly vyrábět se rychle staly oblíbenými po celém světě, a Crystalex je hrdý na to, že může pokračovat v práci započaté našimi předky.

CLAUDIA

CLAUDIA

Od její první výroby v roce 1974 se Claudia stala světovým bestsellerem. Její design navazuje na tradiční tvar evropských pohárů, který vtěluje do nejlepšího českého křišťálu. Mnoho věcí se změnilo od té doby, co první Claudia sjela před nějakými 45 lety z výrobní linky, ale na dobrém skle se od té doby bohudík nic nezměnilo.

ANGELA

Crystalex tuto romantickou sadu sklenic vyrábí už přes dvacet let, a Angela dnes těší větší oblibě než kdy předtím. Sadu nabízíme v hladké i optické verzi, a její design je jedinečný svým osobitým stonkem, který je na dotek téměř živý.

ANGELA
GRACE

GRACE

Grace ve světě skla už nějakou dobu dělá vlny, neboť kombinuje cit pro tradiční design s moderní výrobní metodou. Tato sada bere klasickou formu sklenice s tvarovanou nohou a přizpůsobuje ji potřebám současného světa: je decentní, elegantní, prostě Grace.

Líbí se Vám
naše produkty?

Přejít do e-shopu