Heritage

Heritage

Kolekce Heritage navazuje na prastarou tradici severočeského sklářství a nabízí to nejlepší z posledních desetiletí sklářské výroby. Ikonicky tvarované nohy v sobě snoubí nadčasovou krásu s moderním citem pro design, který nadchne na první pohled. Jedinečnou kolekci prověřil sám čas i dlouholeté zkušenosti našich zákazníků. Od momentu, kdy se poprvé začaly vyrábět, se rychle staly oblíbenými po celém světě. A naše značka je hrdá na to, že může pokračovat v práci započaté našimi předky.

MAGNOLIA

Kolekce Magnolia byla navržena na základě klasického souboru Diana, který Crystalex vyrábí již od roku 1979, avšak tento výrobní proces používá zcela originální techniku zažehlení kalíšku s tvarovanou nohou. Decentní design a jemné zpracování dává rozvinout chuť každého nápoje, jako květ magnólie otevírající se jarnímu slunci.

MAGNOLIA
CLAUDIA

CLAUDIA

Od její první výroby v roce 1974 se Claudia stala světovým bestsellerem. Její design navazuje na tradiční tvar evropských pohárů, který vtěluje do nejlepšího českého křišťálu. Mnoho věcí se změnilo od té doby, co první Claudia sjela před nějakými 45 lety z výrobní linky, ale na dobrém skle se od té doby bohudík nic nezměnilo.

ANGELA

Crystalex tuto romantickou sadu sklenic vyrábí už přes dvacet let, a Angela dnes těší větší oblibě než kdy předtím. Sadu nabízíme v hladké i optické verzi, a její design je jedinečný svým osobitým stonkem, který je na dotek téměř živý.

ANGELA
GRACE

GRACE

Grace ve světě skla už nějakou dobu dělá vlny, neboť kombinuje cit pro tradiční design s moderní výrobní metodou. Tato sada bere klasickou formu sklenice s tvarovanou nohou a přizpůsobuje ji potřebám současného světa: je decentní, elegantní, prostě Grace.

BELLA

Kolekce skleniček dělá čest svému jménu – Bella je jednoduše krásná. Její půvab spočívá v elegantním tvaru a zdobené nožce ve vintage stylu, díky nimž je taková, jaká má být. Stále nadčasová a praktická. Pro svou velikost se hravě vejde do každé kuchyňské linky i myčky.

BELLA

Líbí se Vám
naše produkty?

Přejít do e-shopu
\