Exclusive

Exclusive

Tradice českého umění má dlouhý příběh, který jsme oživili ve zbrusu nové kolekci Exclusive. Ta čerpá z klasických motivů a tradiční estetiky, kterou obohacuje o současné designové zpracování. Kolekce snoubí funkčnost vysoce kvalitních materiálů s bezchybným řemeslným zpracováním – hodnota kolekce Exclusive tkví právě v těch nejjemnějších detailech, a její luxusní elegance je oslavou sklářského umění.

Mucha by Crystalex - Reverie

Stříkané vázy s matnou texturou jsou inspirované dílem Reverie od slavného umělce Alfonse Muchy. Skrze diaryt odhalují jemné, a přitom expresivní ornamenty vyňaté z legendárního díla, které vás rázem přenesou do světa snění, fantazie a zázraků. Užijte si elegantní paletu čtyř odstínů, jež dokonale reflektují barvy využité na samotných plátnech.

Mucha by Crystalex - Moon

Exkluzivní edice zvaná Moon harmonickou cestou interpretuje slavné umělecké dílo Alfonse Muchy. Její kouzlo spočívá v motivu zasněné ženy obklopené hvězdami, za jejímiž zády vychází měsíc. Celá kolekce s vázou, mísou a sklenicemi na víno je stříkaná kombinací žluté a modré barvy, jako by připomínala plynulý přechod mezi dnem a nocí plnou snů.

Madame Karolinka

Historie stále žije. V našich srdcích a nyní i na skleničkách Bella z kolekce Madame Karolinka, do kterých jsme na počest proslulého závodu vryli sto let starý a krásný grillouche dekor poprvé vyrobený v Karolince. Zvedněme číše nad hlavu a připomeňme si legendu ve světě pantografu.

Mucha by Crystalex - Coupe

Luxusní, elegantní, precizně zpracované a výjimečné i v těch nejmenších detailech. Takové jsou exkluzivní skleničky na šampaňské inspirované dílem secesního umělce Alfonse Muchy. Působivý design tvoří kombinace pravého zlata kombinovaného černou, růžovou, nebo bílou kontrastní barvou v matné povrchové úpravě. Tečkou za dokonalostí je zdobení pomocí diarytu, které vystihuje mistrův osobitý rukopis. Dvoudílná sada je balená do dárkové krabičky spolu se vzkazovou kartičkou a poslouží jako ideální dárek.

Mucha by Crystalex - Champagne Flute

Nadčasová krása secese nejlépe vynikne ve spojení čistoty skla s přírodními výjevy, což dosvědčuje exkluzivní kolekce skleniček na šampaňské dekorovaných ve stylu secesního umělce Alfonse Muchy. Jedinečné zpracování za pomoci sítotisku podtrhuje kouzlo elegance, jemnosti a vytříbeného luxusu, a je umocněno mistrovým originálním rukopisem. Čtyřdílnou sadu balíme do dárkové krabičky spolu se vzkazovou kartičkou, díky čemuž poslouží jako ideální dárek.

Líbí se Vám
naše produkty?

Přejít do e-shopu
\