Nápojové sklo

Moderní kolekce

Moderní kolekce

Skupina moderních kolekcí zahrnuje celou řadu kalíškových souborů. Jedná se zejména o soubory zažehlované – tj. vyráběné moderní technologií, kdy je spoj kalichu a nohy zažehlován.  Výsledný výrobek je pak samozřejmě mnohem lepší  a hodně se blíží výrobkům vyráběným ručně. V současné době je v nabídce opravdu široké spektrum souborů.  Z těch nejpopulárnějších jmenujme např. VIOLA, SANDRA, TURBULENCE, SOPHIA nebo GISELLE. V roce 2019 bylo představeno dokonce 5 nových souborů, z nichž nejatraktivnější je XTRA.
Klasická kolekce

Klasická kolekce

Klasická kolekce je určena pro opravdové znalce. Je to jen omezený počet souborů zabalených v exkluzivních černých obalech. AMOROSO jsou nádhernou kolekcí kalíšků a odlivek, GRANDIOSO nebo VINTAGE jsou série s velkým objemem kalichu. ATTIMO jsou jemné elegantní kalichy na tenké (ale přitom pevné) noze.
Romantická kolekce

Romantická kolekce

Kalíšky v romantické kolekci jsou charakteristické tvarovanou nohou, jedná se o tradiční tvary.  Již od roku 1974 se vyrábějí kalíšky CLAUDIA – i celosvětově patří mezi naprosté bestsellery a navíc už 45 let. ANGELA je další fenomén, kalíšek vyráběný 20 let a stále opravdu velmi populární v hladkém provedení i v dekoracích. Z posledních let musíme zmínit 2 excelentní soubory – Grace a Elisabeth, již od roku 2011 se pak prodává VICTORIA. Tyto soubory jsou kromě hladkého provedení hodně prodávány i dekorované.
Odlivky

Odlivky

V naší nabídce si najde svoji odlivku opravdu každý.  Klasické a už desítky let vyráběné univerzální série jsou IDEAL, BARLINE, CLUB nebo GINA. Mezi novější série patří ANGELA, GRACE – ty jsou speciálně navrženy ke kalíškům stejného jména.  Excelentní jsou tenkostěnné odlivky AMOROSO nebo SANDRA – opět jako doplněk ke stejnojmenným kalíškům.
Dekantery, vázy

Dekantery, vázy

Ke kalíškům a odlivkám patří jako součást nabídky i další výrobky. Jedná se zejména o decantery a džbány, ale také o vázy a mísy. V nabídce je celá řada decanterů na víno i na vodu,  džbány pak jako doplněk k odlivkám. Kolekce váz a mís pak zahrnuje tradiční i moderní tvary. Některé z těchto tvarů jsou nabízeny i v dekorovaném provedení a zde je pak možností opravdu hodně.
Dárky, sety

Dárky, sety

Segment dárků a setů se dynamicky rozvíjí zejména v posledních letech.  V nabídce jsou dvojkové dárkové krabičky s vybranými artikly. Kromě toho jsou zde také sety, kdy v jednom obale najdete decanter + kalíšky, džbán + odlivky. Sety jsou 3, 5 nebo 7 dílné – ten největší pak 18 dílný.

CRYSTALEX CZ, s.r.o.
Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha1

Phone: +420 487 741 111
Email: info@crystalex.cz