Novinky z produkce

Nové dekorace 2020

Nové dekorace 2020

Novinky 2020

Novinky 2020

U produktových inovací jsme v letošním roce zpracovali téma omezeného zdroje pitné vody společně s nutnou redukcí plastových obalů a přinášíme tak vodní sety, které tato obě témata propojují a napomáhají s jejich řešením. I náš stěžejní nový soubor Tulipa rezonuje téma spojení s přírodou. Z přírody se zrodil květ tulipánu, z myšlenky a touhy po kráse se zrodila kolekce inspirovaná touto květinou. Crystalex nabízí soubor Tulipa v tomto roce  i v optice.  Nechte se překvapit a dotkněte se úst sklenkou Tulipa.
Novinky v automatické výrobě 2019

Novinky v automatické výrobě 2019

Crystalex představuje 5 nových automatických souborů, které vhodně doplňují existující nabídku hladkých souborů jako jsou Linda, Sophia, Viola, Sandra, i další. Nové soubory XTRA, UMA, MEGAN, LENNY a WENDY zcela jistě osloví stávající i nové zákazníky.
Nový XTRA

Nový XTRA

String

String

Butterfly

Butterfly

Novinky v automatické výrobě 2018

Novinky v automatické výrobě 2018

Crystalex představuje 3 nové automatické soubory, které vhodně doplňují existující nabídku hladkých souborů jako jsou Emma, Sophia, Viola, Sandra, i další. Nové soubory LINDA, KEIRA a KATE OPTIC zcela jistě osloví stávající i nové zákazníky.
Nové dekorační projekty 2017

Nové dekorační projekty 2017

Crystalex  nabízí širokou paletu dekorací: malování, obtisky, sítotisk, stříkání, diaryt nebo pantograph, které prodává pod svou značkou "Bohemia Crystal"  a "Bohemia Glass". Před 5 lety jsme začali s dekoračními projekty, které za tu dobu zaznamenaly mimořádný úspěch. Jedná se o vybrané dekory nabízené vždy ve speciálních atraktivních ofsetových obalech. Během minulého roku bylo připraveno hned 6 zcela nových dekoračních projektů, a to ve všech základních dekoračních technikách. ROYAL    jsou vybrané nejúspěšnější pantograph dekory na souboru Angela. ELEMENTS  je  šestice decentních geometrických dekorů na vinných kalíšcích, flétnách a odlivkách. SPIRALS jsou elegantní zlaté spirály na kalíšcích i odlivkách. FANTASY je pantograph dekor ve 4 různých barvách. ISLANDS jsou odlivky s promáčklým dnem, které je dekorováno šesticí svěžích barev. KATE COLOURS je dvojkové balení kalíšků Kate  s různými variantami barev. Došlo také k rozšíření velmi úspěšného projektu CRAZY, a to o variantu NEON i varianty "mini". Stejně tak jsme doplnili stávající sérii fléten s dekory LOVE o atraktivní vázičky, které tak rozšíří naši nabídku malých dárků.
Novinky v automatické výrobě 2017

Novinky v automatické výrobě 2017

Crystalex představuje 4 nové automatické soubory, které vhodně doplňují existující nabídku hladkých souborů jako jsou Viola, Sandra, Kate, Rebecca i další. Nové soubory EMMA, JANE, SOPHIA a BRAVO zcela jistě osloví stávající i nové zákazníky.
Novinky 2016

Novinky 2016

„Vrcholný zážitek z kvalitního nápoje přinese jen harmonická souhra všech smyslů. Citlivé uchopení té nejútlejší nožky kalíšku či dokonale zaoblené sklenky, jemný zvuk přiťuknutí a soustředěný kontakt rtu s výjimečně tenkým sklem dají každému okamžiku neopakovatelný náboj". I tak by se dala popsat novinka pro rok 2016. Cílem souboru Attimo je zvýraznit jediněčnost okamžiku. Spojení neobvykle tvarovaného kalíšku s extrémně úzkou nožkou působí na stole jedinečně. Kromě kalíšku Attimo také nabízí 2 exkluzivní odlivky na vodu či víno. Dále byl představen soubor na nízké noze - Bella, který bude kromě hladkého provedení nabízen i s různými dekoracemi.
Novinky 2015

Novinky 2015

V současné době je velmi moderní a trendy používání výrazných, v některých případech až křiklavých barev. Jedním oblíbeným typem barev jsou i tzv. barvy neonové. Spojení těchto barev a pečlivě vybraných kalíšků a odlivek dalo vzniknout dekoračnímu projektu NEON. Tento projekt je charakterizován použitím 4 odstínů neonových barev s možností ledového efektu - FROZEN. Jejich úžasné kombinace přitáhnou pohled i konzervativněji laděných zákazníků. V roce 2015 byly představeny 3 nové automatické soubory - Rebecca, Grace, Kate.    

CRYSTALEX CZ, s.r.o.
Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha1

Phone: +420 487 741 111
Email: info@crystalex.cz