> Novinky> Novinky z produkce>Nové dekorační projekty 2017

Nové dekorační projekty 2017

Crystalex  nabízí širokou paletu dekorací: malování, obtisky, sítotisk, stříkání, diaryt nebo pantograph, které prodává pod svou značkou "Bohemia Crystal"  a "Bohemia Glass". Před 5 lety jsme začali s dekoračními projekty, které za tu dobu zaznamenaly mimořádný úspěch. Jedná se o vybrané dekory nabízené vždy ve speciálních atraktivních ofsetových obalech.

Během minulého roku bylo připraveno hned 6 zcela nových dekoračních projektů, a to ve všech základních dekoračních technikách.

ROYAL    jsou vybrané nejúspěšnější pantograph dekory na souboru Angela. ELEMENTS  je  šestice decentních geometrických dekorů na vinných kalíšcích, flétnách a odlivkách.

SPIRALS jsou elegantní zlaté spirály na kalíšcích i odlivkách. FANTASY je pantograph dekor ve 4 různých barvách. ISLANDS jsou odlivky s promáčklým dnem, které je dekorováno šesticí svěžích barev. KATE COLOURS je dvojkové balení kalíšků Kate  s různými variantami barev.

Došlo také k rozšíření velmi úspěšného projektu CRAZY, a to o variantu NEON i varianty "mini". Stejně tak jsme doplnili stávající sérii fléten s dekory LOVE o atraktivní vázičky, které tak rozšíří naši nabídku malých dárků.

Crazy neon Crazy neon
Crazy mini Crazy mini
Elements Elements
Fantasy Fantasy
Fantasy Fantasy
Royal panto Royal panto
Royal panto Royal panto
Floral Floral
Floral Floral
Love Love
Love Love
Love Love
Love Love
Kate colours Kate colours
Kate colours Kate colours

CRYSTALEX CZ, s.r.o.
Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha1

Phone: +420 487 741 111
Email: info@crystalex.cz