> Novinky> Události>Návštěva prezidenta ČR

Návštěva prezidenta ČR

V rámci návštěvy Libereckého kraje navštívil prezident České republiky, pan Miloš Zeman, za doprovodu hejtmana Libereckého kraje, pana Martina Půty a dalšími členy delegace, CRYSTALEX Nový Bor.

 

Během návštěvy zavítal Pan prezident do naší vzorkovny, kde se setkal s vedením společnosti, a poté navštívil provoz automatické výroby. Na závěr společně s generálním ředitelem a hejtmanem vystoupil před řadu zaměstnanců, kterým vyjádřil poděkování za návštěvu a prohlídku společnosti a mimo jiné vyjádřil své potěšení z opětovného rozjezdu společnosti a dosažených hospodářských výsledků.

V závěru návštěvy předal generální ředitel jako poděkování na památku na návštěvu společnosti dar a to 18-ti dílný exkluzivní set (kalíšky Elisabeth dekorované pantografem, brusem a zlatem).

Po návštěvě naší společnosti pan prezident zavítal na městskou radnici Nového Boru, kde se setkal se starostou a dalšími představiteli města, dále pokračovalo setkání s občany Nového Boru na náměstí a poté návštěva města Česká Lípa.

Detailnější informace naleznete v denním tisku nebo na internetu.

CRYSTALEX CZ, s.r.o.
Masarykovo nábřeží 236/30
110 00 Praha1

Phone: +420 487 741 111
Email: info@crystalex.cz